Bezpłatna pomoc prawna dla osób bezpośrednio zaangażowanych w walkę z COVID-19

Michał Grabiec        23 marca 2020        Komentarze (0)

W związku z trudną sytuacją, w jakiej znalazła się polska służba zdrowia, nasza kancelaria pragnie w możliwie najlepszy sposób wspomóc lekarzy, lekarki, pielęgniarki i pielęgniarzy, ratowników i ratowniczki medyczne,osoby zajmujące się diagnostyką laboratoryjną, a także salowe i salowych??‍❤️‍?‍?

Można śmiało powiedzieć, że nasza praca jest w dzisiejszych czasach mniej potrzebna niż służba medyków. Jednak nie chcąc pozostać zupełnie obojętnymi wobec epidemii koronawirusa, pragniemy zaoferować bezpłatną pomoc prawną dla osób bezpośrednio zaangażowanych w batalię z SARS-cov-2.? Wiemy, że to niewiele, ale może w pewnym zakresie komuś pomoże w tej ciężkiej sytuacji.

Bezpłatna pomoc prawna

Na czym jak na czym, ale prawo medyczne to nasza codzienność, więc przynajmniej w tym możemy się przydać. Dzwońcie, piszcie. Jesteśmy dla Was?‍⚕️?‍⚕️

Post ukazał się też na naszym profilu facebook’owym, do śledzenia, którego zachęcam.

Więcej o skutkach prawnych koronawirusa w Polsce przeczytasz w artykule pt. „Czy to już stan klęski żywiołowej w związku z epidemią COVID-19?” oraz „Ograniczenia praw obywatelskich w związku z zagrożeniem epidemicznym COVID 19„.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: