(Niespodziewany) komentarz dla infodent24.pl

Michał Grabiec        15 stycznia 2016        Komentarze (0)

Czasami można się doprawdy zdziwić. Wertując w godzinach pracy (mam zatem cichą nadzieje, że szefowa tego nie przeczyta) nieskończone zasoby internetu w zakresie dotyczącym ostatniego zamieszania dotyczącego udostępniania pacjentowi oryginału dokumentacji medycznej, znalazłem na portalu INFODENT24.PL artykuł pod tytułem „Jałowe dyskusje wokół udostępnienia dokumentacji medycznej”.

tecka

Niespodziewanie dla mnie okazało się, iż jakże zacny portal przeznaczony dla stomatologów, za eksperta wypowiadającego się w tym przedmiocie przywołał moją osobę i wpis, który znalazł się niedawno na blogu.

Natomiast mówiąc całkiem serio, dobrze, że środowisko lekarzy widzi ten problem w sposób podobny do zgłaszanego w ostatnim wpisie.

Czyli w sposób niekoniecznie prowadzący do antagonizacji świata lekarskiego ze środowiskiem pacjentów.

Wszak  już w czasach starożytnych uważano, iż także dla lekarza dobro pacjenta jest najwyszym prawem.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: