Miło usłyszeć wyrazy uznania czyli sprawa o ustalenie płci w toku

Michał Grabiec        25 września 2017        4 komentarze

W powszechnej i dość uproszczonej opinii prawnik jest to dosyć niesympatyczna istota zajęta doprowadzaniem klientów do bankructwa i dobieraniem koloru lakieru do swojej nowej limuzyny. Być może jest to po części prawda, jednak nie do końca.

Niedawno dostałem bardzo fajny e-mail od klientki, u której właśnie rozpoczynamy procedurę sądowego ustalenia płci. Pozwolę sobie zacytować treść wiadomości:

„Jestem w szoku. Tak między nami połowy z tego nie rozumiem (chodzi mi o prawne uzasadnienie pozwu) ale wygląda imponująco. Panie Michale jestem doprawdy zachwycona i zawstydzona moimi wcześniejszymi samodzielnymi pismami w tej sprawie. Jeszcze parę razy przeczytam i jak coś znajdę do uzupełnienia to dam znać. 

Szczerze dziękuję za zaangażowanie (zapłacone czy nie widzę i czuję, że wkłada Pan w to wiedzę i serce).

W razie pytań jestem dostępna cały czas

Pozdrawiam Weronika”

Na rachunku bankowym kancelarii wszystko się zgadza, jednak to nie wszystko.

Dostać taką wiadomość, to dopiero coś.

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Optimusplus 26 września, 2017 o 19:15

Bardzo miło jest dostać taką wiadomość ze szczerymi podziękowaniami i uznaniem. Dobra robota, widocznie jest to w pełni zasłużone!

Odpowiedz

Marzena 29 września, 2017 o 11:18

Słowa uznania zawsze cieszą. Są też dowodem na to że jesteśmy dobrzy w tym co robimy i zaufanie klientów się powiększa. 🙂

Odpowiedz

Michał Grabiec 2 października, 2017 o 09:36

Dziękuję.

Odpowiedz

norwegia.zagranicznypodatek 19 października, 2017 o 17:35

Miło jest słyszeć (w tym przypadku – widzieć takie słowa), daje to motywację do działania i utwierdza w przekonaniu, że to co robimy ma sens i jesteśmy tu gdzie powinniśmy.
😉

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: