Zdrowie pacjenta najwyższym prawem, czyli o prawach pacjenta

Michał Grabiec        31 maja 2022        Komentarze (0)

Miałem przyjemność i zaszczyt przeprowadzić dwa wykłady/webinary dla studentów Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach o tematyce praw pacjenta, co właśnie ogłaszam miastu i światu.

Myślę, że wyszło nieźle, chociaż profesorskiej charyzmy nieco mi brakuje 🙂

Jeszcze w tym tygodniu czeka mnie jeden wykład (tym razem już stacjonarny) na uczelni, ale o tym napiszę nieco później. Teraz czas na przygotowania.

Dziękuję bardzo Międzynarodowemu Stowarzyszeniu Studentów Medycyny IFMSA-Poland za zaproszenie!

o prawach pacjenta

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: