Zaproszenie na program bezpłatnych porad prawnych

Michał Grabiec        15 maja 2015        Komentarze (0)

Wbrew tytułowi nie lobbuję za głośnym od wczoraj tematem związanym z bezpłatnymi poradami prawnymi udzielanymi przez polityków PiS. Kandydat Andrzej Duda szumnie zapowiedział bowiem otwarcie biura pomocy prawnej dla obywateli których nie stać na prawnika.

37a06e4a72d6cb27621f1ed829bbee81_MSztab wyborczy Bronisława Komorowskiego skrytykował pomysł twierdząc, iż jest on zagraniem pod publikę. Każdy może sobie wytworzyć własny pogląd na tę sprawę.

Nie jest natomiat fikcją i niezrealizowaną obietnicą projekt dotyczący bezpłatnej pomocy prawnej dla osób dotkniętych dyskryminacją. Projekt finansowany jest przez Miasto Katowice i realizowany przez Stowarzyszenie „Tęczówka” w Katowicach.

Mój dyżur prawniczy będzie miał miejsce w najbliższy czwartek (21 maja) w biurze Inkubatora Społecznej Aktywności w Katowicach przy ul. Młyńskiej 6. Tutaj znajdziesz link z pełną informacją o programie pomocy prawnej.

Serdecznie zapraszam.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: