Witam serdecznie!

Michał Grabiec        26 maja 2014        Komentarze (0)

Czas zacząć. Ruszam z prowadzeniem bloga o prawie medycznym. Większość wpisów traktować  będzie o prawach pacjenta, ale nie tylko.  Będziemy wspólnie poruszali zagadnienia takie jak zgoda na leczenie, prawo do informacji o stanie zdrowia, prawo do dokumentacji medycznej, prawo pacjenta do tajemnicy informacji, poszanowanie intymności i godności pacjenta.

Mam bowiem nadzieję, że mój blog będzie dobrym miejscem do rozmowy z Wami, wymiany poglądów i doświadczeń, ale także miejscem gdzie znajdziecie odpowiedzi na Wasze pytania.

Nie ominiemy także tematu popularnych ostatnio Wojewódzkich Komisji do Spraw Orzekania o Zdarzeniach Medycznych czy sądowej drogi dochodzenia roszczeń cywilnych.

Chciałbym, abyście za pośrednictwem tej strony dowiedzieli się czegoś wartościowego o ochronie praw, jakie Wam przysługują w kontaktach ze służbą zdrowia.

W razie potrzeby służę pomocą.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Następny wpis: