To koniec kancelarii Grabiec Legal…

Michał Grabiec        11 lipca 2018        Komentarze (0)

A przynajmniej w jej dotychczasowym kształcie. Ostatniej niedzieli (w uszach rozbrzmiewa nieśmiertelny hit Mieczysława Fogga o tym samym tytule) w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyło się ślubowanie nowych radców prawnych naszej Okręgowej Izby Radców Prawnych w Katowicach.

W poczet niebieskich przyjęty został dotychczas aplikant radcowski Darek Wójcik,  współpracownik i szara eminencja 🙂 naszej kancelarii. Od 8 lipca pełnoprawnie radca prawny Dariusz Wójcik.

To nie koniec zmian. Otóż w ostatnich dniach do sądu rejestrowego złożyłem wniosek o rejestrację spółki partnerskiej, którą będziemy z Darkiem wspólnie prowadzić. Nazwa ujawniona zostanie dopiero po wpisie do KRS-u.

Oprócz powyższej rewolucji, od początku lipca nasi aplikanci:

  • aplikant radcowski Damian Ruhm,
  • aplikant adwokacki Joannna Krupa (zbieżność nazwisk przypadkowa, chociaż nasuwa się całkiem naturalnie),

mogą uczestniczyć w postępowaniach sądowych z uwagi na swój staż aplikacyjny.

Pewien znany polityk powiedział kiedyś, że kadry to podstawa. Nazwiska z oczywistych względów nie przytoczę, chociaż w tym akurat mógł mieć rację.

Tak czy inaczej, gratuluję wszystkim nieustającego i owocnego rozwoju zawodowego. W myśl zasady: aby firma rosła w siłę, a ludziom żyło się dostatniej.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: