Światowy Dzień Zdrowia

Michał Grabiec        07 kwietnia 2016        Komentarze (0)

Dzisiaj kolejny tzw. Światowy Dzień Zdrowia. Nieuprzejmością byłoby zatem nieuczczenie tego dnia (choćby symboliczne) na blogu funkcjonującym w obszarze ochrony zdrowia. Składam zatem najlepsze życzenia czytelniczkom i czytelnikom bloga, pacjentkom, pacjentom, lekarkom, pielęgniarkom, pielęgniarzom, lekarzom i nie tylko.

WHOLogo_400x400W dniu 7 kwietnia 1948 roku założona została działająca w ramach Organizacji Narodów Zjednoczoncyh (ONZ)  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) i prawdopodobnie stąd to święto.

Tak mi się wydaje, bo chyba tego nigdy nie sprawdzałem.

Dużo zdrowia wszystkim:)

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: