Seria wykładów o tematyce praw pacjenta

Michał Grabiec        01 czerwca 2015        Komentarze (0)

Przez ostatni czas nie miałem zbyt wiele czasu na publikowanie tekstów na blogu. Jeździłem po naszym kraju z serią wykładów dotyczących naruszenia praw pacjentów.

O przeprowadzenie wykładów poprosiło mnie TU INTER Polska Spółka Akcyjna, które specjalistycznie zajmuje się ubezpieczeniami dla branży medycznej.

Medical-Logo-101813F99ACE5978Chciałbym podziękować zarówno organizatorom, jak również bardzo licznej publiczności, która żywo brała udział w wykładach, często zadając trudne pytania.

W trakcie spotkań we Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Poznaniu poznałem wiele ciekawych osób, które także biorą udział w kształtowaniu polskiego rynku ochrony zdrowia.

Mam nadzieję, że wiele osób znalazło odpowiedzi na swoje wątpliwości dotyczące problematyki praw pacjentów. Przyznam, że najwięcej wątpliwości budziły zagadnienia związane z informacją o stanie zdrowia oraz kwestie dotyczące dostępu do dokumentacji medycznej.  Kilka pytań zainspirowało mnie do opracowania nowych tekstów, które zapewne niebawem pojawią się na blogu.

Jeżeli z jakiejś przyczyny nie udało Ci się uzyskać odpowiedzi na Twoje pytanie – zapraszam do skontaktowania się ze mną poprzez e-mail lub telefonicznie. Oczywiście możemy spotkać się także w kancelarii.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: