RODO w gabinecie dentystycznym

Michał Grabiec        04 października 2018        Komentarze (0)

Na portalu Infodent24.pl pojawiło się kilka przygotowanych przeze mnie artykułów dotyczących RODO. Możesz nie wiedzieć, ale oprócz zajmowania się procesami w sprawach medycznych również udało mi się znaleźć trochę czasu na zaznajomienie się i zgłębienie tematyki ochrony danych na grunie RODO i polskiej ustawy o ochronie danych.

Obecnie pełnię funkcję inspektora ochrony danych (IOD) w czterech szpitalach. Nasza kancelaria pomaga także kilku przedsiębiorcom z branży medycznej w stałym monitoringu przestrzegania przez te podmioty zasad ochrony danych.

Zapraszam do lektury:

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: