Reportaż w Dużym Formacie na temat ubezpłodnienia z krótkim komentarzem autora bloga

Michał Grabiec        02 października 2015        Komentarze (0)

We wczorajszym wydaniu Dużego Formatu, będącego dodatkiem do Gazety Wyborczej, ukazał się reportaż Pani redaktor Natalii Kaptur o polskim „podziemiu” sterylizacyjnym.

Reportaż dotyczy przeprowadzenia ubezpłodnienia (sterylizacji) na życzenie pacjentki (lub pacjenta). Miałem przyjemność dać krótki komentarz do tego materiału prasowego.

pajnt ii

 

Zachęcam do lektury. Reportaż dostępny jest także w wersji elektronicznej pod niniejszym linkiem.

 

 

 

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: