Przekształcenie samodzielnego publicznego zakładu opieki zdrowotnej na wyborczej.biz

Michał Grabiec        30 września 2014        Komentarze (0)

Na portalu wyborcza.biz pojawił się mój artykuł dotyczący przekształcenia samodzielnego publicznego zakładu opieki zdrowotnej w spółkę kapitałową. Artykuł dotyczy najważniejszych obowiązków, które muszą zostać dopełnione aby skutecznie dokonać aktu przekształcenia w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością albo spółkę akcyjną. Znajdziesz w nim także najważniejsze skutki prawne w funkcjonowaniu przekształconego podmiotu. Zapraszam do lektury.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: