„Prawa osób LGBTQ+”

Michał Grabiec        16 czerwca 2022        Komentarze (0)

Kilka dni temu miałem przyjemność wygłosić wykład na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ. Temat związany był z trwającym obecnie i tradycyjnie obchodzonym Pride Month – „Prawa osób LGBTQ+„.

Był to jeden z serii wykładów przeprowadzanych w ramach wydarzenia „Równy WZIKS” – inicjatywy Samorządu Studentów Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Rozmawialiśmy o uzgodnieniach płci, umowach partnerskich, kwestiach związanych z prawem pracy. Nieśmiało także co nieco o prawie karnym, chociaż nie jest to specjalnie moja dziedzina.

Pomimo początkowych problemów technicznych udało się przeprowadzić wykład, który zgromadził całkiem sporą publikę. Cała zabawa trwała ponad dwie godziny, czyli więcej niż początkowo zakładałem. Powodem była duża liczba pytań z sali. Dzięki i do zobaczenia 🙂

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: