Obchody Światowego Dnia Zdrowia

Michał Grabiec        07 kwietnia 2015        Komentarze (0)

Być może nie wiesz, ale w dniu dzisiejszym obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia. W dniu 7 kwietnia 1948 roku założona została także Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). W tym roku priorytetowym zagadnieniem WHO jest problematyka bezpieczeństwa żywności.

WHOLogo_400x400Nawet obecnie odnotowuje się wiele przypadków zachorowań spowodowanych złą technologią produkcji, dystrybucji lub przechowania żywności.

W państwach afrykańskich i w innych miejscach na świecie, liczba zachorowań spowodowanych niewiedzą (czasami również ignorancją) lub brakiem możliwości prowadzenia bezpiecznej polityki żywnościowej jest wciąż ogromna.

Problem jest zatem jak najbardziej istotny. Poniżej link do materiałów opublikowanych na stronie WHO.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: