Nowy artykuł w magazynie Polish Journal of Nutrition

Michał Grabiec        15 czerwca 2016        Komentarze (0)

W najnowszym numerze przeznaczonego dla zawodowych dietetyków periodyku Polish Journal of Nutrition pojawił się kolejny artykuł mojego autorstwa, tym razem dotyczący prawnych form wykonywania zawodu dietetyka.02x04xpjon

 

Temat jest ciekawy z uwagi na rosnący rynek usług w tej dziedzinie oraz zwiększające się zapotrzebowanie pacjentów na usługi dietetyków.

Nie budzi już większych wątpliwości, że źródłem wielu chorób  jest wyłącznie przez nieprawidłowa dieta. Już Hipokrates, ojciec starożytnej medycyny mawiał, że „pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem„.

Magazyn Polish Journal of Nutrition jest kwartalnikiem wydawanym przez Polskie Stowarzyszenie Dietetyków, zrzeszającym osoby wykonujące zawód dietetyka.

Zapraszam do lektury najnowszego numeru.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: