Konferencja dotycząca ochrony danych medycznych

Michał Grabiec        13 stycznia 2016        Komentarze (0)

Przed chwilką wróciłem z konferencji naukowej dotyczącej ochrony danych medycznych, która odbyła się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego. Tym razem miałem ten komfort by uczestniczyć w wydarzeniu z sali audytorium i móc wysłuchać wykładów zaproszonych gości.

businessman-607788_640

Przysporzyłem również wiele przydatnej wiedzy, która pomoże mi jeszcze lepiej orientować się w temacie ochrony danych osobowych w ochronie zdrowia. Właściwie to po każdej tego typu konferencji pojawiają się nowe wątpliwości dotyczące niespójnej redakcji przepisów w naszym pięknym kraju. Ot taka dygresja.

Wśród prelegentów była także Pani Aneta Sieradzka prowadząca blog o prawie w transplantacji, która wyłożyła ciekawy merytorycznie temat dotyczący ochrony danych medycznych w transplantologii.

Jako, że nie tylko blogiem człowiek żyje powracam tymczasem do innych obowiązków zawodowych. Już niebawem kolejny wpis na Twoim blogu.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: