Dzień dobry córeczko!

Michał Grabiec        08 marca 2017        Komentarze (0)

W dniu dzisiejszym wszystkim Paniom życzymy wszelkiej pomyślności oraz pełnej ochrony przynależnych im praw. Wspieramy i zachęcamy do uczestnictwa w licznie organizowanych w dniu dzisiejszym pochodach i manifestacjach. Też tam będziemy.

Dzięki prowadzonym przez kancelarię procesom o ustalenie płci mamy pewien udział w tym, że niektóre osoby mogą pełnoprawnie poczuć się Paniami.

Kilka dni temu miała miejsce zabawna sytuacja. Po przeprowadzeniu całego procesu i wydaniu przez sąd korzystnego wyroku ustalającego, że powód jest osobą płci żeńskiej, rodzice powoda (czyli pozwani) po wyjściu z sali sądowej powitali swojego dotychczasowego syna humorystycznie słowami:

„Dzień dobry córeczko”

Bardzo pozytywnie. Po wielu latach dyskomfortu psychicznego spowodowanego przynależnością do odmiennej płci niż metrykalna (oficjalna) klientka ma za sobą najważniejszą barierę prawną czyli wyrok o ustaleniu płci.

A my możemy „zgodnie z przepisami” klientce życzyć wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: