Dostęp do antykoncepcji bez recepty – apel do Ministra Zdrowia

Michał Grabiec        13 stycznia 2015        Komentarze (1)

Dzisiaj znajomy podesłał mi link do obywatelskiej inicjatywy zbierania internetowych głosów pod apelem do Ministra Zdrowia dotyczącym zastosowania się przez polskie władze do rekomendacji Komisji Europejskiej w przedmiocie udostępniania awaryjnej antykoncepcji bez recepty. Apel popiera m.in. Stowarzyszenie Kongres Kobiet. Jeżeli podzielasz stanowisko zawarte w apelu, możesz zgłosić poparcie dla tej inicjatywy.

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Michał Grabiec 14 stycznia, 2015 o 13:17

Dla uzupełnienia cytat z dzisiejszej Wyborczej:

„Tabletka „dzień po” będzie w Polsce bez recepty. Taką decyzję podjęła Komisja Europejska, więc my musimy się do tego dostosować – mówi serwisowi Wyborcza.pl rzecznik Ministerstwa Zdrowia Krzysztof Bąk.”

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: