Badania prenatalne nowej generacji.

Michał Grabiec        03 czerwca 2014        Komentarze (0)

Dzisiaj w jednej ze stacji radiowych usłyszałem krótką informację o stosowaniu w Polsce nowych metod przeprowadzania nieinwazyjnych badań prenatalnych. W Warszawie miała miejsce konferencja ekspertów na ten temat –  specjaliści zapewniali, że nowe badania są w pełni bezpieczne i pozwalają bardzo szybko odkryć ewentualne nieprawidłowości rozwojowe płodu. Bardziej szczegółową informację znalazłem na portalu „Rynek Zdrowia”.  

Moim zdaniem to pozytywna informacja. Wiele chorób można wyleczyć jeszcze w łonie matki, albo szybko podjąć leczenie po urodzeniu dziecka.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: