Autor bloga gościem portalu Onkoline.pl

Michał Grabiec        02 grudnia 2015        4 komentarze

W ubiegłym tygodniu miałem zaszczyt udzielić wywiadu dla portalu Onkoline,  zajmującego się problemami pacjentów onkologicznych oraz ich rodzin.

indeksPlatforma prowadzi także cykliczne wywiady z osobami, których wiedza czy doświadczenia mogą wspomóc chorych w walce z chorobą.

Autorzy portalu wpadli na przewrotny pomysł zaproszenia mnie do podzielenia się posiadanymi przeze mnie informacjami z zakresu praw pacjenta.

Mam nadzieję, że dostępny online wywiad okaże się przydatny dla osób, którzy zetknęli się z trudnymi realiami polskiej służby zdrowia.

Ideą portalu Onkoline jest stworzenie  multimedialnej platformy informacyjnej dla lekarzy POZ oraz infolinii dla pacjentów z problemami onkologicznymi.

Wprowadzono także innowacyjny pomysł pomocy pacjentowi, poprzez wprowadzenie instytucji doradcy pacjenta (koordynatora leczenia) jako osoby prowadzącej pacjenta podczas całego procesu leczenia.

Świetny pomysł i oby tak dalej.

 

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Wojciech Nowak 2 grudnia, 2015 o 20:41

Dlaczego przewrotny?

Odpowiedz

Michał Grabiec 3 grudnia, 2015 o 10:03

Panie Wojciechu, Pan zawsze na straży dobrze pojmowanego puryzmu językowego:)

Odpowiedz

Kasia K 6 grudnia, 2015 o 14:58

Panie Michale,

bardzo przyjemnie się Pana słucha, oczywiście wiedza merytoryczna też jest na bardzo wysokim poziomie:)

Odpowiedz

Michał Grabiec 7 grudnia, 2015 o 10:28

Dziękuję bardzo. Usłyszałem też fajny komentarz, że idealnie mógłbym czytać dzieciom bajki na dobranoc:)

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: