15.05.2016 r. – Charytatywny turniej piłki nożnej dla chorych Adama i Lei

Michał Grabiec        12 maja 2016        Komentarze (0)

15 maja 2016 roku (niedziela) na gliwickim Orliku przy ul. Jasnej 31 rozpocznie się o godzinie 10:00 charytatywny turniej piłki nożnej na rzecz chorych Adama i Lei. Dzieciaki cierpią na nieuleczalną chorobę genetyczną, która powoduje śmiertelne uszkodzenie mózgu – Sanfilippo.

AdamLeavsSanfilippoPilkarze

Choroba Sanfilippo wpływa na metabolizm i prowadzi do poważnych uszkodzeń ośrodkowego układu nerwowego (OUN). Osoby dotknięte Sanfilippo cierpią na brak enzymu niezbędnego do rozbicia cząsteczek cukru.

Biorąc udział w turnieju lub w inny sposób wspierając inicjatywę rodziców, możesz wspomóc badania kliniczne nad uleczeniem tej choroby. Szczegóły inicjatywy oraz możliwe formy pomocy znajdziesz także na facebook’u oraz na stronie internetowej inicjatywy.

Zachęcam do pomocy!

 

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: