Jedna okrągła liczba tytułem podsumowania

Michał Grabiec        05 czerwca 2017        6 komentarzy

Zobaczyłem na LexMonitor, że wszyscy piszący czynią bilanse swojej twórczości i muszę niestety przyznać, że jak zwykle wyleciałem z głównego nurtu i niezbyt dobrze orientuje się o co w tym chodzi.

Z uwagi na brak czasu jak również z innych przyczyn, postanowiłem pierwotnie odpuścić przyjemność poznania arkanów tejże wiedzy i ustalenia celu nowej inicjatywy.

Jednak akurat dzisiaj pewna liczba sama sprowokowała do napisania tego wpisu i sporządzenia czegoś co można nazwać quasi podsumowaniem. Otóż dzisiaj stuknęło 1000 komentarzy na blogu. Przyznam, że nie wiem czy to dużo czy jednak niedużo.

Staram się odpisać na każdy, ale prawdopodobnie coś mi umknęło. W każdym bądź razie okrągła liczba zasługuje na uświetnienie.

Dziękuję także mec. Jolancie Budzowskiej za umieszczoną na blogu wzmiankę o moim istnieniu. Z nieznacznie złośliwym uśmiechem chciałbym dodać, że są frazy wyszukiwania gdzie na czele Google’a jest jednak blogoprawachpacjenta. 😉

{ 6 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Justyna 8 czerwca, 2017 o 08:10

Jestem przekonana że następny 1000 komentarzy pojawi się dużo szybciej 🙂 Powodzenia

Odpowiedz

Mateusz 11 czerwca, 2017 o 19:16

Blog się rozwija, to i komentarzy coraz więcej. Interakcja z czytelnikami jest zawsze korzystna. Dla prowadzącego blog o prawach pacjenta jak i dla samych czytelników.

Odpowiedz

Badznatopie 12 czerwca, 2017 o 21:14

Motywacja jest większa gdy więcej komentarzy 🙂 Wtedy aż chce się pisać.

Odpowiedz

Webstart 19 czerwca, 2017 o 08:52

Wiadomo, im więcej komentarzy tym większa chęć do pisania nowych postów 🙂 Oby nowych czytelników przybywało z miesiąca na miesiąc.

Odpowiedz

Artro-Med 27 czerwca, 2017 o 20:25

Twój blog jest bardzo ciekawy to i czytelników przybywa. Życzmy jeszcze więcej sukcesów!

Odpowiedz

Michał Grabiec 5 lipca, 2017 o 13:09

Dziękuję.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: