Blog o prawach pacjenta a rozgrywki Ligi Mistrzów

Michał Grabiec        06 maja 2015        Komentarze (1)

Właśnie trwa przerwa w meczu Champions League, w którym mój ulubiony Bayern Monachium ledwo broni się przed wściekłymi atakami piłkarzy FC Barcelona. Korzystając z chwili przerwy spoglądam na statystyki odwiedzin na blogu i zauważam po raz kolejny pewną tendencję.

indeksW wieczory piłkarskie odnotowuję znaczny wzrost odwiedzin na blogu.

Może jest to spowodowane tym, że piłka nożna to sport oglądany głównie przez Panów, a jednak blog najczęściej odwiedzają Panie, które w czasie meczu mają więcej wolnego czasu. Może się mylę i jest to po prostu przypadek:)

Tak czy inaczej dziękuję wszystkim za odwiedziny na blogu i tymczasem udaje się na drugą połowę półfinału.

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Michał Grabiec 6 maja, 2015 o 22:40

No trudno, 0:3…

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: