O blogu

Pomysł na prowadzenie bloga prawniczego przyszedł mi do głowy mniej więcej w 2013 roku. Pracowałem wtedy jako aplikant w kancelarii, zajmowałem się prawem medycznym, obsługiwałem duży szpital, uczestniczyłem w rozprawach sądowych,  postępowaniach przed wojewódzkimi komisjami ds. orzekania o zdarzeniach medycznych i przed sądami lekarskimi. Wszystko fajnie, ale zawsze lubiłem też pisać. Podjąłem decyzję o stworzeniu strony i internetowej i się zaczęło.

Prowadzę ten blog już prawie 5 lat. Od tego czasu wiele się zmieniło. Skończyłem aplikację, założyłem własną kancelarię i zdobyłem całkiem wielu klientów. Nie zmieniłem żony, co w dzisiejszych czasach należy uznać za duży sukces 🙂

Jedna rzecz się nie zmieniła. Lubię tutaj pisać i tworzyć nowe teksty. Lubię odpowiadać na komentarze. Moim skromnym zdaniem blog jest całkiem wartościową stroną. Znajdziesz tutaj kilkaset artykułów i parę tysięcy komentarzy do nich. Jest w czym wybierać.

A jeżeli nie znajdziesz odpowiedzi na jakieś pytanie, co Ci szkodzi zapytać?

Oczywiście blog stanowi naturalny łącznik z kancelarią GW LEGAL Grabiec & Wójcik Spółką partnerską radców prawnych. Nie znaczy to wcale, że musisz być moim klientem by móc ze mną porozmawiać.