Artykuł w magazynie Polish Journal of Nutrition

Michał Grabiec        22 grudnia 2015        Komentarze (0)

W najnowszym numerze przeznaczonego dla zawodowych dietetyków periodyku Polish Journal of Nutrition pojawił się artykuł mojego autorstwa dotyczący zasad  ponoszenia odpowiedzialności cywilnej w zawodzie dietetyka.

pjon

Temat niezwykle ciekawy i zróżnicowany. Inaczej kształtują się zasady odpowiedzialności cywilnej osoby wykonującej zawód na podstawie umowy o pracę, inaczej samodzielnie wykonującej działalność gospodarczą.

Odmiennie wygląda także odpowiedzialność majątkowa spółek handlowych (kapitałowych i osobowych) oraz osób piastujących funkcje w tychże spółkach.

Magazyn Polish Journal of Nutrition jest kwartalnikiem wydawanym przez Polskie Stowarzyszenie Dietetyków, zrzeszającym osoby wykonujące zawód dietetyka.

Wśród innych ciekawych pozycji warto wymienić także zamieszczony w periodyku wywiad z Prezesem Fundacji „My Pacjenci” Panią Ewą Borek.

Zapraszam do lektury najnowszego numeru.

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Grabiec Legal Kancelaria Radcy Prawnego Michał Grabiec z siedzibą w Katowicach.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem m.grabiec@grabiec-legal.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: