O mnie

Nazywam się Michał Grabiec i jestem radcą prawnym.

Ukończyłem aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Katowicach. Ukończyłem także studia prawnicze na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego i bioetyki na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Od początku wykonywania zawodu (początkowo jako aplikant, a od 2014 roku jako radca prawny) miałem do czynienia z prawem medycznym i postępowaniami sądowymi o błąd w sztuce medycznej. Kilka lat spędzonych na salach sądowych sprawia, że mogę powiedzieć, że posiadam doświadczenie w tego typu sprawach.

Od 2016 roku prowadzę własną kancelarię, której jedną ze ścisłych specjalizacji jest reprezentacja klientów w postępowaniach przed sądami, rzecznikami odpowiedzialności zawodowej lekarzy, sądami lekarskimi i wojewódzkimi komisjami ds. orzekania o zdarzeniach medycznych.

Moje prywatne zainteresowania koncentrują się głównie wokół dobrej literatury. Lubię wciągnąć się w dobrą powieść lub książkę historyczną. Do moich ulubionych autorów należą Fiodor Dostojewski, Emil Zola i Oriana Fallaci.

Oprócz redagowania bloga, regularnie publikuję artykuły w naukowym magazynie „Polish Journal of Nutrition” oraz w przeznaczonym dla lekarzy stomatologów portalu internetowym Infodent24.pl.

Zapraszam  do lektury bloga. Jeżeli potrzebujesz pomocy w swojej sprawie, po prostu zadzwoń lub napisz do mnie. Wspólnie zastanowimy się czy jestem w stanie Ci pomóc.

Komentowanie do tego wpisu jest wyłączone.