Czy prowadzicie sprawy również w …. ?

Michał Grabiec        05 września 2017        Komentarze (1)

Skończyły się wakacje, zaczął się intensywny okres w kancelariach. Sprawy już będące w toku ponownie stają się przedmiotem zainteresowania sądów, wojewódzkich komisji czy okręgowych sądów lekarskich.

Tegoroczne wakacje z pewnością nie należały do niemrawych, jednak prawdziwy młyn i procesowy rozgardiasz dopiero przed nami. Wraz z nastaniem jesiennej słoty pojawiają się  zapytania, nowi klienci przekraczają progi nowej siedziby naszego biura.

W tym okresie pojawiają się też zapytania z coraz to nowych miejsc. Potencjalni klienci pytają czy możemy zaopiekować się sprawą, którą będzie się odbywać we Wrocławiu, Gdańsku, Zielonej Górze czy Lublinie.

Praca prawnika w naszym wydaniu łączy się z licznymi podróżami. Z uwagi na chęć osobistego uczestniczenia w procesach niekiedy dzień po dniu odwiedzamy różne miejsca, co już samo w sobie daje nam dużo satysfakcji.

Więc jeżeli jesteś właśnie na blogu, czytasz ten post i chcesz nawiązać z nami współpracę, wówczas masz odpowiedź na pytanie czy prowadzimy sprawy również poza obszarem Województwa Śląskiego.

Owszem, prowadzimy.

 

{ 1 komentarz… przeczytaj go poniżej albo dodaj swój }

Investray Wrzesień 11, 2017 o 20:48

Dobrze że taki temat zostal poruszony. Bardzo lubię tego typu blogi. Będę na pewno częściej tutaj zaglądać.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Poprzedni wpis:

Następny wpis: